اعزام دانشجو

همانطور که میدانید گرفتن پذیرش و اقامت، تنها مسئله هر متقاضی در راه اقامت به یک کشور خارجی نیست، مخصوصا اگر متقاضی، آشنایی قبلی با کشور مقصد نداشته باشد. از آنجا که زندگی در هر کشور مقررات و قوانین خاص خود را دارد، اکثر متقاضیان در بدو ورود به کشور مقصد با انبوهی از مسائل مواجه میشوند که نیاز به راه حل برای آن­ها الزامی است.
تیم ما با تعهدی که به هر متقاضی می دهد، وظیفه خود میداند که در جزئی ترین مسائل اقامت همراه متقاضیان باشد.در نتیجه همزمان با ورود متقاضی و یا در برخی موارد قبل از آن، بسیاری از مسائل حل شده است. مسائلی از قبیل اسکان، بلیت­ های دانشجویی، رجیستری پلیس و دیگر موارد لازم برای اقامت، با حضور تیم ما به سادگی انجام می شوند.

خدمات
اعزام دانشجو

  • مشاوره رایگان تحصیلی به صورت تلفنی و حضوری در دفتر اعزام دانشجوی ما
  • اخذ پذیرش تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی ( دبیرستان ، پیش دانشگاهی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ) در کلیه رشته های پزشکی ، مهندسی ، علوم انسانی و علوم پایه در اعزام دانشجو اروم ابگینه انجام می گیرد .
  • مشاوره اخذ روادید تحصیلی : اعزام دانشجو اروم آبگینه با در نظر گرفتن کلیه شرایط سنی ، اقتصادی-اجتماعی و تحصیلی داوطلبان به آنها کمک می کند تا بتوانند با استفاده از حداکثر پتانسیل خود و به بهترین شکل ، پرونده درخواست روادید تحصیلی خود را در سفارتخانه کشور موردنظر تشکیل دهند و با حداقل خطا روادید تحصیلی خود را دریافت نمایند.
  • خدمات ترانسفر : اعزام دانشجو اروم آبگینه در صورت درخواست دانشجو هماهنگی خدمات ترانسفر فرودگاهی را برای ورود دانشجو به کشور مورد نظر انجام خواهد داد
  • خدمات کرایه مسکن دانشجویی : اعزام دانشجو اروم آبگینه در صورت درخواست دانشجو کلیه خدمات مسکن دانشجویی را انجام خواهد داد .
143

تعداد دانشجو


57

اقامت دائم


32

کار در حین تحصیل


17

کشورهای مقصد


آخرین مقالات

ژوئن 25, 2019

تحصیلات در انگلستان

مدارس در انگلستان به دو گروه مدارس روزانه و مدارس شبانه تقسیم می شوند که هر یک […]
ژوئن 25, 2019

شرایط ومدارک اخذ پذریش از دانشگاه های آذربایجان

دانشگاه های آذربایجان برای جذب دانشجوشرایط بسیارآسانی دارند .شرط سنی دردانشگاه های آذربایجان لحاظ نشده است آزمون […]
ژوئن 25, 2019

شرایط کار در زمان تحصیل

وقتی شما ویزای دانشجویی آذربایجان را کسب نمودید می توانید برای تامین مخارج زندگیتان در این کشور […]

ارتباط با گروه ما