اعزام نیروی کار

گروه ما متصل به بانک اطلاعاتی فرصت‌های شغلی هزاران کارگزار در سراسر جهان می‌باشد و یکی از معدود شرکت­ های ارائه دهنده کلیه خدمات کاریابی در سطح بین­ المللی می ­باشد. تمرکز ما جذب کارجویان مستعدی است که مورد بی توجهی سایر موسسات کاریابی یا کارفرمایان قرار گرفته­ اند. ما سال­ها زمان صرف کرده ­ایم تا شبکه ­ای از روابط بیافرینیم، که تقلید از آن به سادگی امکان پذیر نیست و مورد احترام گروه­های دانشجویی، انجمن­های فرهنگی و سایر سازمان­ها قرار گرفته­ ایم. ما همه روزه به شکل دهی روابط جدید ادامه می ­دهیم.

ارتباطات بین المللی

ما با بهره گیری از قدرت نگرش بین المللی، روابط سازنده و مستحکم و پتانسیل های حرفه ای و تجاری خود، خدماتی استثنایی و کم نظیر به مشتریان خود در هر نقطه جهان ارائه می کنیم. حوزه فعالیت های گروه ما بیش از صدها کارفرما و میلیونها کارجو با فرهنگ های متنوع و چندین زبان زنده جهان را دربر می گیرد.

ابتکار در کاریابی و مهاجرت

ما از طریق راهکارهای منحصر بفرد و مبتکرانه، ارزش‌های بی نظیری برای مشتریان خود خلق می‌کنیم و با ایجاد و پرورش محیط‌های کاری خلاقانه، همواره در پی ارتقای روش‌ها و کارکردهای خویش هستیم. موفقیت ما از روحیه پیشروی و توجه ویژه مدیران ارشد مجموعه به نوآوری و ابتکار سرچشمه می‌گیرد.


مشتری مداری

تمامی فعالیت‌های ما بر مبنای صداقت و اصول اخلاقی انجام می‌شوند. ما برای نظرات مشتریان خود اهمیت بسیاری قائلیم و در صورت لزوم اتخاذ تمهیدات و اقدامات، هیچ گونه درنگی را جایز نمی‌دانیم. کارکنان ما هدف‌مدار بوده و در تمامی مراحل کاری نسبت به ارائه ارزش‌ها برای مشتریان متعهد می‌باشند.

صداقت و امانتداری

اصول تغییر ناپذیر اخلاقی ما بر مبنای صداقت و اعتماد پی ریزی شده است که ثمره بیان حقایق، همخوانی رفتارها و پذیرفتن مسئولیت فعالیت‌ها می‌باشد. گروه ما بدون مرز مهاجر‌ امین اطلاعات کارجویان است و از انجام تمامی اقدامات لازم برای حفظ اسرار آنان فروگذار نخواهد نمود.

32

دانشجوهای شاغل


20

کارگر


76

مهندس و تکنسین


13

پزشکی و پیراپزشکی


آخرین مقالات

ژوئن 25, 2019

اخذ ویزای کار در انگلستان

به دلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی بسیار جذاب انگلستان افراد زیادی مایل هستند از طریق ویزای کار […]
ژوئن 25, 2019

مهاجرت کاری به آذربایجان

در این مطلب به سوالات متداول شما درباره مهاجرت کاری به آذربایجان پاسخ خواهیم داد: روند دریافت […]
ژوئن 25, 2019

کار در عمان و اخذ اقامت

کشور پادشاهی عمان در سال های اخیر امکان های فراوانی برای جذب نیروی متخصص خارجی فراهم نموده […]

ارتباط با گروه ما