سرمایه گذاری

اولین و مهمترین نکته در امر سرمایه گذاری در خارج از کشور این است که شما کشوری را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید که حتما به شما اقامت اعطا کند. همچین کشوری را برای سرمایه گذاری باید انتخاب کرد که هم از لحاظ طبیعی زیبا باشد هم امکانات فراوان به شما اهدا کند و هم آینده خوبی را برای فرزندان شما رقم بزند.

اعطای اقامت طبیعت زیبا آینده خوب برای فرزندانتان

حالت اول
سرمایه گذاری در خارج از کشور

در روش اول شما در ازای پرداخت مبلغی مشخص، اقامت کشور مقصد را به دست می آورید. از مزایای این حالت سرمایه گذاری می توان به راحت و سریع بودن پروسه اخذ اقامت و پاسپورت برای تمام اعضای خانواده و اجازه رفت و آمد بدون مشکل اشاره کرد. در طرف مقابل این حالت سرمایه گذاری در خارج از کشور دارای معایبی همچون از بین رفتن سرمایه شما در قبال اقامت و عدم سودآوری برای شما است. از کشورهای که آماده ارائه این نوع سرمایه گذاری هستند می توان به دومنیکا اشاره کرد.

حالت دوم
سرمایه گذاری در خارج از کشور

این حالت از سرمایه گذاری در خارج از کشور در اکثر کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا قابل انجام است. طریقه انجام کار به این صورت است که شما مبلغ مشخصی را صرف خرید یک ملک یا شروع یه کسب و کار می کنید.
از طریق این نوع سرمایه گذاری شما علاوه بر اینکه مبلغ اصلی سرمایه خود را حفظ می کنید، می توانید اقامت آن کشور را اخذ کرده و مبلغی را نیز به عنوان سود سرمایه خود دریافت کنید..

92

میزان رضایت (به درصد)


135

سرمایه گذاران


850

پروژه ها


22

تعداد کشورها


آخرین مقالات

ژوئن 25, 2019

شرایط اخذ اقامت آذربایجان از طریق ثبت شرکت

در این مطلب قصد داریم به سوالات متداول شما در خصوص ثبت شرکت در کشور آذربایجان پاسخ […]
ژوئن 25, 2019

اخذ اقامت آذربایجان از طریق سرمایه گذاری

شما به عنوان یک سرمایه گذار خارجی می توانید بدون دریافت هیچ مجوزی در بورس اقدام به […]
ژوئن 25, 2019

سرمایه گذاری در عمان

کشور عمان در سالهای اخیر شاهد پیشرفت های اقتصادی فراوانی بوده است.این پیشرفت ها بیشتر در صنعت […]

ارتباط با گروه ما